- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | HP |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 8T6L6AA |
Ať už jde o jakýkoli úkol • tato technologie je navržena pro naprosté pohodlí • Přirozené kontury a boční prvky pro uchopení myši pomáhají zvýšit pohodlí • Speciálně navržená klávesnice ve tvaru vlny se třemi nastavitelnými úhly a relaxační opěrkou zápěstí uvolní ruce a zpříjemní tak vaše pracovní postupy. • Přizpůsobte si pracovní prostor tak • aby vám vyhovoval • díky funkcím • jako jsou programovatelné zkratky[1] a 4D naklápěcí kolečko s rychlým posuvem ve svislém i vodorovném směru • Tiché psaní a klikání zlepší soustředění • zatímco rychlé posouvání a snímání více povrchů vám zajistí naprostou kontrolu. • Tato myš a klávesnice s duálním režimem se bez problémů synchronizují s více zařízeními • Bezproblémové rozhraní Bluetooth® a spolehlivý hardwarový klíč HP Unifying chrání vše • co připojíte • Navrženo pro zařízení Intel® Evo™ a kompatibilní s více operačními systémy[2] pro plynulejší a bezpečnější práci v pohybu. • Klávesnice HP 680 Comfort s duálním režimem a myš jsou z 55 % vyrobeny z recyklovaných materiálů pocházejících z odpadu konečných spotřebitelů[3] a představují tak jasnou volbu pro ekologicky smýšlející uživatele • Toto duo bylo promyšleně navrženo a opatřeno obalem s certifikací FSC®. •
2 047 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Klávesnice | |
|---|---|
| Doporučené použití | Domácí |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Polohovací zařízení | |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Numerické klávesy | |
| Životnost kláves | 12 mil. znaků |
| Podpora více zařízení | |
| Klíč kopilota | |
| Programovatelné horké klávesy | |
| Tiché klávesy | |
| Země původu | Čína |
| Vzhled | |
| Podsvícení | |
| Ergonomický design | |
| Podložka pod zápěstí | |
| Barva | Černá |
| Ochranné funkce | Odolnost vůči rozlití |
| HP segment | Domácí |
| Vlastnosti | |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Příkon | |
| Typ zdroje | Baterie |
| Typ baterií klávesnice | AA |
| Počet baterií (klávesnice) | 2 |
| Myš | |
| Obsahuje myš | |
| Rozlišení pohybu | 4000 DPI |
| Počet tlačítek | 6 |
| Typ baterií myši | AA |
| Systémové požadavky | |
|---|---|
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Minimální systémové požadavky | USB Type-A port; Bluetooth |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Udržitelnost | |
| Osvědčení o udržitelnosti | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Certifikáty shody | CB, EAC, RoHS, BIS, Federální komunikační komise (FCC), BSMI |
| Charakteristiky specifické pro danou značku | |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 197498230597; (BCM) 197498230740 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197498230597, 197498230740 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 442,3 x 214,4 x 35,2 mm |
| Hmotnost klávesnice | 845 g |
| Rozměry myši (š x h x v) | 120 x 69,1 x 42,2 mm |
| Váha myši | 88 g |
| Hmotnost | 845 g |
| Obsah balení | |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
| Záruční list | |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 470 mm |
| Hloubka balení | 292 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,49 kg |
| Technické detaily | |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Další charakteristiky | |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |
| Hloubka | 214,4 mm |
| Výška | 35,2 mm |
| Šířka | 442,3 mm |
| Kód UNSPSC | 43211733 |